Hej! Nazywam się Monika i na blogu Paris by Moni piszę o francuskim stylu i poszukiwaniach joie de vivre (radości życia.) 

Jestem uzależniona od pięknych zapachów, wyrafinowanych smaków i seriali telewizyjnych Netflixa i HBO. Gotuję, testuję nowe kosmetyki, zachwycam się każdym psem na ulicy, mam za małą szafę na ubrania i ciągle łamię paznokcie.

 

Czemu przeprowadziłam się do Paryża?

Odpowiedź jest prosta: zakochałam się w najcudowniejszym mężczyźnie na świecie... Na początku mieszkaliśmy w Warszawie, a później stwierdziliśmy, że na kilka lat przeniesiemy się do Paryża. W stolicy Francji mieszkam z przerwami od 2013 roku. W międzyczasie kończyłam jeszcze studia w Polsce, więc zostałam ekspertką od minimalistycznego pakowania i pokonywania trasy Paryż-Warszawa.

 

Tematyka bloga Paris by Moni:

 

  • Paryż - no bo jakżeby inaczej! Chyba nigdy do końca nie zrozumiem tego miasta, ale nie mam zamiaru ustawać w wysiłkach. Zobacz, czy stolica Francji faktycznie jest droga, czy jest w niej bezpiecznie i gdzie lubię wyskoczyć na kolację
  • Francja - wszystko, co związane z tym krajem inspiruje mnie od lat. Kultura, muzyka, styl życia, kuchnia francuska - znajdziecie tutaj moje inspiracje. Moim ulubionym regionem jest Oksytania, o której regularnie piszę na blogu.
  • Styl i sekrety Francuzek - bo nigdy nie mam dosyć podgladania ich życia.
  • Podróże - bo chociaż mieszkam pomiędzy Warszawą, Paryżem, a Oksytanią, to nigdy nie mam dosyć poznawania nowych miejsc. W tym roku odwiedziłam m.in. Namibię, Madagaskar i Meksyk. 
  • Seriale - bo to moja "guilty pleasure" i zawsze znajduję kolejną serialową nowość, która mnie urzeka. Najczęściej wybieram produkcje HBO, Netflixa i Amazona, ale lubię też seriale brytyjskie i duńskie. 
  • Tutaj mozesz śledzić moje instagramowe historie

 

 

Jesteś zainteresowana/y współpracą? Zobacz moją ofertę reklamową.

WPISY NA BLOGU:

Privacy Preference Center